Kursy językowe w naszej szkole

Angielski dla dzieci we Wrocławiu-Krzykach i nie tylko

Chcesz, żeby Twoje dziecko polubiło naukę języków obcych? Żeby z łatwością poradziło sobie z problemami w szkole? U nas skutecznie nauczy się języka, samodzielnie angażując się w zajęcia i czerpiąc z tego radość.

Podczas zajęć w szkole Language Success zapewniamy:

  • możliwość uczestnictwa dzieci już od 2. roku życia,
  • miłą i przyjazną atmosferę, tworzoną przez doświadczonych lektorów i native speakerów,
  • naukę połączoną z zabawą – nie tylko w metodzie FunTown,
  • zajęcia z wykorzystaniem monitora interaktywnego, które motywują i angażują uczniów,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka dzięki małym grupom,
  • wsparcie dla rodziców w postaci materiałów z kursów w języku polskim i angielskim.

Wiemy, jak wielką rolę w kształceniu dzieci mają rodzice dlatego w naszej szkole każdy Rodzic i Opiekun ma możliwość stałego kontaktu telefonicznego, majlowego oraz spotkań z kadrą pedagogiczną i metodykiem.  

Nasze zajęcia to nie tylko angielski dla dzieci. Mieszkańcy wrocławskich Krzyków (Wojszyc, Jagodna, Gaju, i innych części na południu miasta) biorą też udział w lekcjach niemieckiego, hiszpańskiego lub innych języków, których uczymy w naszej szkole.

Zapisz się