Funtown 7-12

FUNTOWN – KRZYKI, GAJ, WOJSZYCE, JAGODNO, KLECINA

Nauka języka angielskiego
dla dzieci w wieku 7-12 lat

Metoda Funtown została stworzona przez polskich lektorów i jest efektem ponad 20-letniej pracy z dziećmi. Poprzez połączenie elementów gry, zabawy i technologii, rozwija wszystkie sfery znajomości języka: mówienie, słuchanie, reagowanie, czytanie globalne i pisanie. Największymi atutami metody Funtown jest wysoki poziom motywacji do nauki języka angielskiego, wyjątkowa swoboda w mówieniu i doskonałe opanowanie sytuacji życiowych, w których dziecko wykorzysta angielski. Na koniec roku szkolnego każde dziecko może podejść do renomowanych egzaminów międzynarodowych dla dzieci (Cambridge YLE) i sprawdzić, ile już potrafi.

Witaj w Funtown – miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!
Od przedmieści Funville, przez żywe uliczki Funtown, aż po wielką metropolię – Funcity!

Ikona

Zacznij od poznania nowych słów i zwrotów, które wykorzystasz podczas zajęć

Ikona

Zagraj w grę planszową i zastosuj swoje nowe umiejętności w praktyce. Kolejna plansza jest zawsze tajemnicą, którą odkryjesz dopiero, gdy opanujesz materiał z poprzednich lekcji!

Ikona

Mów, słuchaj, reaguj! Przekonaj się, jakie znaczenie ma nauka języka dla Twojej przyszłości

Obraz

Na zajęciach Funtown we Wrocławiu nauczysz się języka naturalnie, poznając mnóstwo słów i mówiąc całymi zdaniami. Dzieje się to płynnie i bezstresowo, ponieważ nie czujesz, że się uczysz, wykonując po prostu ćwiczenia komunikacyjne i przyswajając struktury gramatyczne. Dla Ciebie to tylko porywająca i zaskakująca gra. A że dzięki niej nauczysz się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, pytać o drogę czy wyćwiczysz struktury gramatyczne i opanujesz słownictwo bez żmudnych powtórek, to tylko taki bardzo przyjemny bonus.

Obraz

Czym Funtown różni się od zwykłych
zajęć i innych metod nauki?

Funtown, czyli planszówki

Minimum cztery gry planszowe na każdy rok nauki. Gra, rywalizacja, zabawa, zestawy kart i zadań, pionki oraz nowe zasady gry – to przepis na powtarzanie bez nudy!

Ikona

Seria podręczników zintegrowanych z grą

Każdy podręcznik zawiera strony przeznaczone na komiksy, opowiadania i prace własne dzieci. Są też naklejki do projektów, tworzenia memów lub zdobienia książki po swojemu.

Platforma z grami komputerowymi

Graj na… telefonie i powtarzaj nowe słówka bez nudy! Bo fajniej jest powtarzać słówka w formie zabawy.

Kody QR dla nauki

Nowoczesna technologia dla nauki. Skanując kod QR na stronie podręcznika telefonem, usłyszycie wymowę słów. Powtarzając słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że uczycie się poprawnej wymowy.

Fuzzy Friends

Czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania. Są mięciutkie, urocze i dzieci uwielbiają je przytulać i kolekcjonować we wszelkiej postaci. Fuzzy Friends motywują do nauki!

Funtube

Nasz wewnętrzny kanał Youtube, prowadzony przez małych native speakerów. Dzieci odwiedzą z nimi ich miasta, domy, ulubione miejsca, szkołę.

Ikona

Okulary i lupki ułatwiające naukę

Podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym. Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwone teksty i rysunki znikają z podręcznika. Mnóstwo radości!

Dzieci uwielbiają ukulele!

Na zajęciach i na Funtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele i nagranych przez prawdziwych wokalistów! A spróbujecie sami je zagrać?

Augmented reality – rozszerzona rzeczywistość

Dedykowana aplikacja i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem. Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem!

Więcej informacji na Funtown.pl