Kursy dla dorosłych

Start | Kursy dla dorosłych
Obraz

NA NAUKĘ JĘZYKA OBCEGO

Nigdy nie jest za późno!

Zapraszamy osoby dorosłe, które chcą nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego, by poszerzyć swoje możliwości znalezienia ciekawej pracy, a także tych, które do znajomości jednego języka chcą dołożyć kolejny – francuski lub hiszpański. Dodatkowo pomagamy w redagowaniu CV i listów motywacyjnych w języku obcym oraz przygotowujemy do rozmów kwalifikacyjnych. Na co możesz liczyć w Language Success?

  • minimum teorii i maksimum praktyki
  • skuteczną pomoc w przezwyciężeniu barier psychologicznych i językowych
  • zdobycie umiejętności swobodnej komunikacji (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie)
  • miłą atmosferę na zajęciach prowadzonych w małych grupach
  • luźne konwersacje z native speakerem

Zapisz się na kurs i pokaż, że Ty też potrafisz!