O szkole językowej Language Success

Start O szkole

Przyjazna szkoła językowa we Wrocławiu

Krzyki – Gaj, Wojszyce, Jagodno, Ołtaszyn, Klecina – mieszkańcy tych dzielnic i osiedli mają najbliżej do naszej szkoły, w której otrzymają najlepszą pomoc językową. U nas nauczysz się jednego z 4 języków:

Angielski
Hiszpański
Niemiecki
Francuski

Prowadzimy też zajęcia w języku polskim dla obcokrajowców.

Możesz wybrać kurs językowy:

Kursy stacjonarne to niejedyna nasza specjalizacja. We Wrocławiu możemy też zorganizować:

kurs językowy w Twoim domu

w siedzibie Twojej firmy/instytucji

lub online

Dodatkowo pomagamy w redagowaniu CV i listów motywacyjnych w języku obcym oraz przygotowujemy do rozmów kwalifikacyjnych. Wykonujemy również tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.

Nasza szkoła językowa we Wrocławiu-Krzykach (Wojszyce, Gaj, Jagodno, Klecina) jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ETS. Zajęcia prowadzimy w oparciu o doświadczenie, które zdobywaliśmy od otwarcia szkoły w 2009 roku. Współpracujemy z wydawnictwami Oxford, Macmilan, Egis & Express Publishing. Realizujemy renomowany program nauczania National Geographic, stosujemy nowoczesne metody nauczania dostosowane do poziomu kursantów i dajemy wiele udogodnień – e-Dziennik, cyfrowe zapisy czy moblina aplikację wspierającą naukę języka.

W zakresie nauki języków obcych oraz tłumaczeń zaufali nam między innymi:

  • Bakata Design,
  • Widex,
  • Wilmar,
  • Centrum Historii Zajezdnia,
  • Consultima,
  • Mateco.

Realizujemy program National Geographic

Atrakcyjny, nowoczesny i skuteczny program nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotuje je do komunikacji i współpracy w języku angielskim z całym światem.

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Funtown

Funtown to kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę. Dlatego taką właśnie formę nauki proponujemy w naszej wrocławskiej szkole dzieciom w wieku 7-12 lat. Zobacz więcej!

Dlaczego warto uczyć się języków w LS

Najwyższa jakość nauczania
Indywidualne podejście do kursanta
Stawiamy na małe grupy
Wysoka skuteczność

Bądź następny i przyjdź do naszej szkoły językowej we Wrocławiu!

Najszersza oferta językowa we Wrocławiu

 Od 11 lat oferujemy zajęcia w 5 językach dla wszystkich grup wiekowych oraz usługi tłumaczeniowe – to jedna z najatrakcyjniejszych ofert szkół językowych we Wrocławiu. Mieszkańcy Krzyków (Wojszyc, Jagodna, Kleciny i innych dzielnic na południu miasta) z zapałem i sukcesami uczestniczą w naszych zajęciach, o czym świadczą same pozytywne opinie. Zadowoleni kursanci kontynuują naukę przez wiele lat, co sprawia że nasza szkoła wciąż się rozwija.

Metoda nauczania

Sposób nauczania w naszej szkole został wypracowany przez wieloletnią praktykę doświadczonego metodyka LS. Stawiamy na indywidualne podejście do kursanta oraz naukę w małych grupach. Uczymy komunikować się w językach obcych. Stosujemy eklektyzm metodyczny korzystając z różnych nowoczesnych metod oraz tradycyjnych technik dostosowanych do wieku, potrzeb i możliwości słuchaczy, a także szkolonych umiejętności. Zajęcia wzbogacamy materiałami autorskimi, materiałami audio i video. Wprowadzamy gry i zabawy ruchowe lub maty edukacyjne. Korzystamy też z monitorów interaktywnych. Szczególny nacisk kładziemy na płynną komunikację.

Zaufana kadra

W Language Success pracują wyłącznie sumienni i profesjonalni lektorzy. Języki są ich pasją, dlatego w pełni poświęcają się swojej pracy i w każde zajęcia wkładają 100% zaangażowania. To native speakerzy z doświadczeniem pedagogicznym oraz egzaminatorzy maturalni, którzy wiedzą, na co należy kłaść nacisk podczas nauki z daną grupą wiekową. Lektorzy LS pod nadzorem doświadczonego metodyka pracują według wypracowanej strategii, która od lat cieszy się powodzeniem i przekłada się na sukcesy w nauce.