Kursy językowe w Language Success we Wrocławiu

W naszej szkole możesz opanować jeden z 4, a nawet 5 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski oraz polski dla obcokrajowców. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 6 osób prowadzonych przez polskich lektorów i native speakerów. W procesie nauki wykorzystujemy metodę eklektyczną, wykorzystującą różnorodne techniki przyswajania wiedzy. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację.

Prowadzimy kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych: angielski dla dzieci we Wrocławiu-Wojszycach, Jagodnie, Klecinie i nie tylko, zajęcia dla młodzieży, kursy dla dorosłych oraz lekcje dla firm. Organizujemy też wyjazdy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kursy Language Success są dostosowane do norm Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEFR). Jesteśmy centrum egzaminacyjnym egzaminów ETS. Zobacz poniżej, jakie kursy dla Ciebie przygotowaliśmy.

Angielski dla dzieci we Wrocławiu-Krzykach i nie tylko

Chcesz, żeby Twoje dziecko polubiło naukę języków obcych? Żeby z łatwością poradziło sobie z problemami w szkole? U nas skutecznie nauczy się języka, samodzielnie angażując się w zajęcia i czerpiąc z tego radość.

Podczas zajęć w szkole Language Success zapewniamy:

 • możliwość uczestnictwa dzieci już od 3. roku życia,
 • miłą i przyjazną atmosferę tworzoną przez doświadczonych lektorów i native speakerów,
 • naukę połączoną z zabawą,
 • zajęcia z wykorzystaniem monitora interaktywnego, które motywują i angażują uczniów,
 • indywidualne podejście do każdego dziecka dzięki małym grupom,
 • wsparcie dla rodziców w postaci materiałów z kursów w języku polskim i angielskim.

Nasze zajęcia to nie tylko angielski dla dzieci. Wrocław-Wojszyce, Jagodno, Klecina i całe południe miasta biorą też udział w lekcjach niemieckiego, hiszpańskiego lub innych języków, których uczymy w naszej szkole.

Zapisz się

Kursy dla młodzieży

A gdyby tak nauka języka przestała być nudnym obowiązkiem, a stała się angażującą przyjemnością, która w dodatku pomoże osiągnąć sukces na studiach i w karierze zawodowej? Nie przesadzamy – lekcje w Language Success naprawdę takie są! Przyjdź i sprawdź, jak efektywnie i dobrze się u nas pracuje.

Podczas każdych zajęć gwarantujemy:

 • skuteczny rozwój wszystkich umiejętności komunikacyjnych (mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie),
 • indywidualne wsparcie prowadzącego,
 • ciekawe i inspirujące zajęcia przygotowywane przez wykwalifikowanych lektorów,
 • proces nauki urozmaicony w gry planszowe, materiały audiowizualne i monitor interaktywny,
 • spotkania z native speakerem na życzenie,
 • przygotowanie do matury oraz certyfikatów językowych: TOEFL Junior, FCE, CEA, CPE pod okiem akredytowanych egzaminatorów.

Zapisz się

Kursy dla dorosłych

Nie daj sobie wmówić, że za późno u Ciebie na naukę języka. Nawet nasi najmłodsi uczniowie – uczestnicy zajęć angielskiego dla dzieci we Wrocławiu-Krzykach – wiedzą, że na naukę nigdy nie jest za późno, a „practice makes perfect” (praktyka czyni mistrza). Przyjdź na zajęcia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, prowadzonych na różnych stopniach zaawansowania.

W Language Success możesz być pewien:

 • minimum teorii i maximum praktyki,
 • skutecznej pomocy w przezwyciężeniu barier psychologicznych i językowych,
 • zdobycia umiejętności swobodnej komunikacji (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie),
 • miłej i swobodnej atmosfery na zajęciach,
 • luźnych konwersacji z native speakerem.

Zapisz się

Kursy dla firm

Organizujemy kursy językowe w siedzibach firmy bądź instytucji na terenie miasta. Zapewniamy maksymalną efektywność zajęć, dostosowując poziom do umiejętności uczestników oraz skupiając się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych. Wykonujemy też tłumaczenia. Oferty dla firm przygotowujemy indywidualnie.

Zapytaj o ofertę